2023 Ford Mustang Dark Horse

Nový Ford Mustang bude možné túrovat zvenku přes klíč. Vzbudíte sousedy klidně i z ložnice

Autor: Radim Plachý - Zdroj: twitter.com - Foto: Ford - 26. 4. 2023


Ford Mustang bude jedním z posledních aut, která se v Evropě budou prodávat s velkým atmosférickým osmiválcem. Jeho zvuk je specifický, docela hlasitý a navíc dostane jeho klíč i funkci, díky které jej budete moci túrovat na dálku.

Nová generace Fordu Mustang přijde i na český trh už letos na podzim. Dostane i jednu zajímavou funkci. Prostřednictvím samotného klíče k autu jej bude možné na dálku nejen nastartovat, ale pak i túrovat jeho motor. Funkce se jmenuje Remote Rev a dostupná bude nejen pro osmiválce, ale i pro ostatní motorizace s aktivním výfukem.

A jak to bude fungovat? Není to vůbec složité a ukáže to i přiložené video. Na klíči stačí stisknout zamykací tlačítko a pak dvakrát tlačítko pro dálkový start. Ihned poté auto nastartuje. Když pak chcete motor túrovat, stačí jen stisknout odemykací a následně zamykací tlačítko a motor se vytočí. Je to málo? Udělejte to znovu a auto motor vytočí postupně na 3000, 4000 a 5000 otáček za minutu.

Je ovšem otázkou, zda se této funkce dočkáme i u v Evropě oficiálně prodávaných Fordů Mustang, protože oficiálně prodávaná americká auta na starém kontinentu dálkový start přes klíč neumějí. Na odpověď si tak budeme muset minimálně do podzimu počkat.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru