Vandalové zapálili jedinečný Ford Mustang, který patřil postiženému chlapci

Autor: Anina Russová - 21. 7. 2017


Někdy nás doslova šokuje, čeho všeho jsou lidé schopni. I když, v tomto případě si tím označením „lidé“ tak úplně jisti nejsme… Vše se odehrálo před několika dny v americkém Springfieldu ve státě Missouri, kde se svou rodinou žije 7letý Nino Welcome. Ten od svého narození trpí Lesch-Nyhanovým syndromem, který ho trvale upoutal na invalidní vozík. To ale tomuto mladému muži nezabránilo v tom, aby si zamiloval auta. Ví sice, že nikdy žádné řídit nebude, ale auta jsou mu vším.

Proto od svého dědečka dostal fantasticky zrenovovaný Ford Mustang Mach 1 z roku 1970. Hoch si auto zamiloval natolik, že svůj invalidní vozík nechal nalakovat do stejné barvy, jakou má jeho Ford, a k tomu ho pojmenoval Mach 2. Často pak s Mustangem a svým otcem vyrážel na výlety, a to byly podle rodičů chvíle, kdy byl opravdu šťastný.

Jenomže minulou středu nechal jeho tatínek auto výjimečně stát před domem místo toho, aby ho uklidil do garáže jako obvykle. Zároveň také nechal pootevřená okna, což se asi zalíbilo pitomcům, kteří do auta naházeli hořící petardy. Vše se odehrálo kolem třetí hodiny ranní, a i když otec chlapce i hasiči zasáhli opravdu rychle, oheň zničil celou střední část auta.

V rodině bohužel peněz nazbyt opravdu není, a tak se tatínek chlapce rozhodl založit sbírku na opravu tohoto krásného auta. Přispět můžete i vy. Stačí kliknout na tento odkaz. Pomůžete?

 

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru