Jen nedávno jsme vám říkali o tom, že alkohol dokáže s některými pěkně zamávat. Zatímco ale slečna posilněná několika koktejly “jen” strkala hlavu do výfuku, muž ze Sokolova pod vlivem alkoholu demoloval cizí auta. Informaci přinesl Týdeník Policie.

A nešlo o auta zaparkovaná tak, aby překážela. A upřímně, i kdyby ano, jich demolice není nejlepším řešením. Dotyčný prý popíjel celou noc a když se nad ránem vypotácel ven, rozčílila ho zaparkovaná auta. Důvod asi není potřeba nějak hledat. Jenomže místo toho, aby si jen zanadával a šel se vyspat, rozhodl se, že to těm darebným řidičům pořádně vytmaví.

Vše se odehrálo na jednom z parkovišť v Královském Poříčí, kde dotyčný v návalu opileckého vzteku poškodil sedm zaparkovaných vozidel. Některým ukopl zrcátka, jiným utrhal rámečky na registrační značky a dalším zase utrhal nebo alespoň poničil antény a stěrače. Celkem způsobil škodu na asi 13 tisíc korun. Ačkoliv se vše odehrálo už koncem března, policisté až nyní dotyčného obvinili. Pokud mu všechny tyto činy prokáží, může skončit až na 2 roky ve vězení.