To si tak myslíte, že vrchol hlouposti jsou spálené trenýrky a pak si pustíte video, které pro vás nyní máme. A rázem jsou trenýrky v ohništi překonány. A stejně jako v případě zmíněném výše stačilo ke spuštění jednoho z nejhloupějších nápadů, jaké jsme za dlouhou dobu viděli, trocha alkoholu.

Právě tím se posilnila mladá Kaitlyn Strom z Minnesoty a když pak spatřila opravdu rozměrný výfuk Chevroletu Silverado, nenapadlo ji nic lepšího než do něj zkusit strčit hlavu. Od opileckých nápadů k činů nebývá daleko, a tak to opravdu zkusila. Dovnitř to šlo. Dostat ale hlavu ven se ukázalo jako pořádný problém.

Kaitlyn měla jediné štěstí, že ji tento nápad popadl na country festivalu, kde naštěstí byly přítomny všechny složky záchranného systému. Na pomoc ji tedy vyrazili hasiči, kteří kus výfuku i s hlavou uvnitř museli uříznout a následně hydraulikou roztáhnout. Majitel auta (naštěstí pro mladou 19letou slečnu) vzal vše s humorem a kus uříznutého výfuku vystavil v místní hospodě. Problém ovšem mají rodiče této výtečnice. V Americe se totiž smí pít alkohol až od 21 let, dotyčná tedy na takový alkoholový dýchánek měla ještě 2 roky času.

How much alcohol does it take to get your head stuck in a diesel pickups exhaust tip?Who knows this girl? I have got to hear her side of the story.

Zveřejnil(a) Billy Little dne 9. červen 2018