Když se na tyhle hodně specifické garáže podíváte z dálky, můžete si myslet, že jde spíše o výstavku automobilových modelů. Zblízka jde ale o fantastickou ukázku architektury a technologií, které jinde nemají obdoby.

Vlastnictvím těchto fantastických garáží se pyšní singapurský prodejce luxusních aut Autobahn Motor. Ten původně prostě jen potřeboval zaparkovat velké množství aut. A protože v Singapuru není místa na rozdávání, vše se tu staví buď do výšky nebo pod zem. V tomto případě se stavělo směrem nahoru a výsledkem je jedna z nejstylovějších garáží, které jsme kdy viděli.

Budova má celkem 15 pater a tvoří ji čtyři části, do kterých lze zaparkovat auta. O přesun všech vozů se stará speciální výtah, který může řidič požadovaného vozu ovládat tabletem. Stejně to funguje při parkování. Přijedete, na tabletu najdete volné místo, to potvrdíte a vše ostatní už zajišťuje počítač. Celý proces prý nezabere víc než dvě minuty. Popisovat něco tak skvělého je celkem zbytečné. raději se na to podívejte. 🙂