Být automechanikem v Rusku znamená, že se nikdy nebudete nudit. Obzvlášť, pokud máte to štěstí a pracujete pro Vlada, který mimo servisu a dílny vede také youtube kanál Garage 54. Už několikrát ukázal, že se nebojí vůbec ničeho a s auty je schopen neuvěřitelných akcí. Je to právě on, který v reálu zkouší to, na co my ostatní možná někdy ani nepomyslíme. A je v tom zatraceně dobrý!

Ruský kanál Garage 54 vydal další poklad. Tentokrát osmikolové monstrum se 12 válci

Nicméně jeho poslední projekt nezahrnuje obutí kol do tisíce sirek místo pneumatiky nebo snad vaření staré Lady jako polévky. Tentokrát vsadil na staré Mitsubishi Eclipse, které se svými kolegy ručně polepil tisícovkami sklíček. Proč to všechno? To vlastně nevíme, jen doufáme, že majitel auta s ním nebude jezdit po silnicích. Ostatní řidiči by z něj dvakrát nadšení asi nebyli, ale protože se to celé odehrává v Rusku, stát se to může.

Podle všeho by ale mělo jít o reklamní auta jakéhosi tamního disko klubu, proto také Eclipse vypadá jako obří pojízdná diskokoule. Aby byl výsledek dokonalý, musel Vlad nechat nařezat 65 000 zrcadlových kousků a všechna na auto se svými kolegy dával ručně. Zabralo mu to čtyři týdny. Tahle mravenčí práce si ale vyžádala hodně klidu v rukou, jakmile by nalepili jen pár kousků křivě, výsledek už by nestál za nic. Klobouk dolů!