Znáte YouTube kanál Garage 54? Jestli ne, tak asi přišel ten správný čas na to, abyste tuhle šílenou ruskou partu poznali. Co jsou zač? Extrémisté, šílenci, vědátoři, a tak trochu pošuci. Baví se různými extrémními přestavbami aut, přičemž žádná není estetická nebo funkční. Jim jde prostě jen o to se pobavit, takže za jejich prací rozhodně nehledejte nějaký hluboký význam.

Spíše se usaďte a na chvilku vypněte od pracovních nebo předvánočních starostí. Vezmeme vás s touhle partou šílených Rusů k nám, do České republiky. Navštívili zde totiž podobně zběsilého úpravce, který si říká Vemach. Jeho hlavní náplní práce je neuvěřitelná přestavba staré škodovky a podle všeho si z partičky Garage 54 vzal příklad.

A teď si představte, co se stane, až se tihle všichni sejdou na jedno místě. Svět se sice nezbořil, ale chybělo k tomu jen kousek. První, co je totiž napadlo, bylo mezi dva stromy namotat rovný kilometr průhledné potravinářské fólie a proti ní se rozjet. A čím jiným než škodovkou. Ovšem na řadu pak přišel také Fiat Multipla. Ale to už bychom prozrazovali moc. Video, které pro vás máme, prostě musíte vidět.