Od 7. do 27. dubna jsou v prostorách obchodního centra Arkády Pankrác vystaveny “divoké kočky”. Unikátní výstava v Arkádách mapuje historii značky Jaguar od prvních meziválečných modelů až po současnou produkci.

Fanoušci se mohou těšit na SS Jaguar 2.5 litre, vůbec první sériově vyráběný vůz s označením Jaguar. Ale také na nejslavnější model značky E-TYPE, který je považován za nejkrásnější vůz na světě. V Arkádách se představují obě jeho verze, coupé i roadster. Legendární model E-TYPE se stal nejrychlejším sériově vyráběným vozem své doby.

Absolutní novinka značky Jaguar model F-TYPE SVR, jehož maximální rychlost dosahuje 322 km/h, dorazí na Arkády přímo ze své světové premiéry z autosalonu v Ženevě, stejně jako historicky první SUV této značky, model F-PACE, který se rovněž začne prodávat v dubnu letošního roku.

vystava-jaguar-arkady-pankrac-p1

Hrátky s kočkou

Prohlídkou vystavených modelů ale zábava v Arkádách teprve začíná. Po celou dobu trvání výstavy se můžete zapojit do soutěže o zajímavé ceny, přičemž vítěz té hlavní získá vůz Jaguar na týden a k tomu diamant v hodnotě 50 tisíc Kč. Princip soutěže je jednoduchý. V co nejkratším čase přiřadit k deseti obrázkům aut na dotykovém displeji jejich správný název.

vystava-jaguar-arkady-pankrac-p2

Extra program na dubnové víkendy

Součástí výstavy jsou i doprovodné akce, které nadchnou malé i velké kluky, ale i dámy se budou mít na co dívat. Tři dubnové víkendy nabídnou výjimečnou zábavu a nezapomenutelné zážitky.

V sobotu 16. dubna se od 12 do 14 hodin budou před Arkády Pankrác sjíždět majitelé vozů Jaguar, kteří po úvodním programu před obchodním centrem vyrazí na společnou projížďku do historického centra Prahy. Vozy v rámci spanilé jízdy dorazí až na Václavské náměstí, odkud pak zamíří zpět na Arkády Pankrác.

Během posledního dubnového víkendu od 23. do 24. dubna si organizátoři výstavy V zajetí Jaguaru připravili pro návštěvníky Arkád skutečnou lahůdku. Jak v sobotu, tak v neděli od 13 do 17 hodin mají zájemci vůbec první možnost si vyzkoušet jízdu ve zbrusu novém modelu F-PACE, ale i dalších modelech značky. Už samotná možnost řídit automobil Jaguar je skutečně nevšední zážitek, v Arkádách si ale navíc budete moct vybrat hned z pěti různých modelů. Nebo dokonce vyzkoušet všechny.