bmw-m-day-most- (1)

Poslední březnový pátek roku 2019 bude na okruhu v Mostě plno. Je zde naplánován již čtvrtý sraz vozů BMW M – BMW ///M Day 2019. Vítány jsou M automobily všech modelových řad jakéhokoliv roku výroby. Kromě ryzích M modelů se mohou zúčastnit také modely M Performance, které má taktéž na starosti v rámci výrobního programu divize BMW M GmbH. Rozhodně se tedy bude na co dívat a čím se nechat inspirovat. Specialitou letošního ročníku bude závodní BMW M4 GT4 týmu Šenkýř Motorsport. Pro zájemce budou dokonce připraveny taxi-jízdy s tímto vozem, který bude řídit Richard Gonda.

V duchu nejlepších tradic BMW M jsou kromě setkání připraveny také jízdy na mosteckém autodromu. Po poledni je v plánu spanilá jízda po okruhu, která bude přehlídkou toho nejlepšího, co v dílnách BMW M vzniklo. Kdo bude chtít lépe poznat svůj vůz, případně posunout své řidičské schopnosti, může využít služeb přítomných instruktorů. Pro zájemce budou připraveny i transpondéry pro měření časů.

V pátek 29. března 2019 má být v Mostě krásné jarní počasí, takže kdo chce vidět ta nejrychlejší BMW v akci, má šanci. Překoná letošní ročník ten loňský, kdy do Mostu přijelo 94 automobilů?

Test BMW M2 Competition s manuální převodovkou (2019)

Program akce:

  • do 9:00 Příjezd účastníků, registrace, rozprava
  • 9:00–12:00 Volné jízdy
  • 12:00–12:40 Oběd
  • 12:40–12:55 Spanilá jízda (pouze vozy BMW M na trati)
  • 13:00–18:00 Volné jízdy

Podívejte se, jak to vypadalo v loňském roce.

Obrazem: Na mosteckém okruhu se konal sraz vozů BMW M a BMW M Performance