bmw-m-day-most- (1)

V neděli se na mostecký okruh sjedou majitelé BMW M. Premiéru tu bude mít i exkluzivní M5 CS

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: BMW - Foto: Pavel Srp - 29. 4. 2021


Jarní M Day je tradiční akcí na mosteckém závodním okruhu, která je pomyslným zahájením sezóny. Letos se bude konat 2. května, tedy s mírným zpožděním oproti předchozím ročníkům z důvodu omezení nařízených proti šíření nemoci Covid-19.

Přečtěte si také:  Test BMW M240i xDrive Coupé (2022)

Sraz pořádá oficiální M Club za podpory BMW Česká republika. Kromě samotného ježdění na okruhu zde bude k vidění v rámci české premiéry supersportovní sedan BMW M5 CS, ale vystavena bude také nová generace BMW M3 Sedan nebo BMW M4 GT4 závodního týmu Šenkýř Motorsport. Po poledni proběhne tradiční spanilá jízda účastníků po okruhu. Hlavním prvkem programu ale bude, jak je pro BMW M typické, ježdění po závodní trati.

M Club svůj M Day pořádá již pátou sezónu (loni byla akce kvůli celosvětové pandemii koronaviru zrušena). Cílem je samozřejmě sdílet radost z jízdy, kterou M modely BMW svým řidičům poskytují, nicméně opravdovou radost z jízdy řidič zažije pouze v případě, že má svůj vůz dokonale pod kontrolou. I proto budou na akci M Day v Mostě připraveni instruktoři, kteří zájemcům pomohou k tomu, aby vlastnosti svého vozu dokázali využít na maximum a přitom bezpečně.

Přečtěte si také:  Test BMW 218d Active Tourer (2022)

Předběžný program akce M Day v Mostě:

  • 9:00 – 12:00 – Volné jízdy
  • 12:00 – 12:30 – Oběd
  • 12:30 – 13:00 – Spanilá jízda vyhrazená vozům BMW M
  • 13:00 – 18:00 – Volné jízdy

Štítky: , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *