bmw_m3_touring-tankovani-cerpaci_stanice-shell

V ČR startuje nová akce: Pětistovku na dálniční známku nebo mýtné a 10% slevu z ceny paliva

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: Skip Pay - Foto: Pavel Srp - 10. 7. 2024


Benzín a nafta po dvou měsících opět zdražují, a navíc období prázdninových cest je v plném proudu, takže toho najezdíme víc. A kdo by nechtěl při svých cestách ušetřit?

Na trhu se objevuje letní nabídka pro všechny řidiče. Až do konce září lze ušetřit až 1500 korun za pohonné hmoty a mýtné nebo dálniční známku v oblíbených evropských destinacích. Navíc lze kdekoliv po světě vybírat z bankomatu zdarma s limitem až 50 tisíc korun.

Roadtripy mají v Česku dlouhou tradici – kdo si nepamatuje letní výlety do bývalé Jugoslávie. Přitom Chorvatsko je i dnes nejoblíbenější destinací – podle dat českého Ministerstva zahraničí tuto zemi jen v loňském roce v létě navštívilo okolo 800 tisíc českých turistů. Češi ale rádi jezdí autem i do dalších evropských zemí – na rozdíl od autobusu nebo letadla nejsou vázáni časem odjezdu a mohou zastavit kde chtějí a kdy chtějí. Navíc zvláště pro rodiny s dětmi je taková dovolená i ekonomičtější.

Ušetřit na dovolené za palivo není nic složitého. Často stačí i jen maličká zajížďka

„Analyzovali jsme, kam Češi rádi jezdí – ať už k moři nebo do hor a za poznáním. Stálicí je Slovensko, Chorvatsko a Itálie. Zároveň je ale v posledních letech ‚v kurzu‘ via ferrata, a tak si stále více Čechů užívá dovolenou v Rakousku, které je doslova protkané zajištěnými stezkami. Češi v posledních letech ‚objevili‘ také Slovinsko a renesanci zažívají i výlety k maďarskému Balatonu,“ vypočítává oblíbené dovolenkové destinace Tomáš Krásný, šéf marketingu Skip Pay.

A právě díky Skip Pay lze na cestách do těchto zemí ušetřit 500 korun. Je k tomu potřeba pouze balíček MAXI a zaplatit platební kartou od Skip Pay za dálniční známku nebo mýtné on-line před cestou do Rakouska, Slovenska, Slovinska, Maďarska, Chorvatska nebo Itálie.

Češi ale nejezdí jen do nejoblíbenějších destinací. S balíčkem MAXI mohou při platbě kartou využít 10% slevu při každém tankování. Platí to do výše 500 Kč měsíčně. „Díky MCC kódu se platba za pohonné hmoty automaticky zlevní o 10 % – zákazník nemusí nic zadávat, stačí, když zaplatí platební kartou od Skip Pay,“ komentuje Tomáš Krásný. Akce platí do konce září a při současné ceně nejběžnějšího Naturalu 95 je tak možné za celé prázdniny uplatnit slevu až na 260 litrů benzinu.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 názory na “V ČR startuje nová akce: Pětistovku na dálniční známku nebo mýtné a 10% slevu z ceny paliva”

  1. Je to jen mazání medu kolem huby. Kdo vám dá v dnešní vychcané době něco zadarmo. Snad jen blázen. Jen tak dále posílejte tyto klamavé informace.

  2. Ale platí to pouze pro nové zákazníky SkipPay s balíčkem Maxi a první platby, takže stávající mají smůlu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru