Umývat auto pomocí hasičské hadice opravdu není dobrý nápad

Autor: Anina Russová - 11. 9. 2019


Blíží se zase období, kdy se pojem „čisté auto“ stává jen velkým přáním. Většina z nás bude mít auta neustále od soli, možná i od sněhu nebo bláta. Očista se stane utrpením, protože karoserie vydrží čistá sotva pár minut. Pokud by vás v záchvatu šílenství napadlo karoserii vyčistit pomocí opravdu pořádného tlaku – třeba hasičskou hadicí – raději se smiřte se špínou a na podobné nápady zapomeňte.

Ptáte se proč? Na to neodpoví nikdo jiný než Vlad z YouTube kanálu Garage54. On a jeho kumpáni už se nám všem několikrát představili, a tak můžete vědět, že čím šílenější nápad, tím spíše jej provedou. A vše samozřejmě pečlivě zdokumentují, aby to nás, ostatní, pokud možno nenapadlo znovu zkoušet. Je snad libo pneumatiku vyměnit za tisíce zápalek nebo celé kolo za dekl od kanálu? Pro Vlada to není problém! :)

Další sílený ruský pokus s Ladou. Tentokrát dostala obutí vyrobené ze zápalek

Tentokrát Vlad sehrál scénku na téma neštěstí ze špinavého auta. Tím autem je samozřejmě stařičká Lada v ne moc dobrém technickém stavu. Z toho se odtušit, že dostane pořádně za uši. Mimochodem, víte, že podobně to funguje v seriálu Kobra 11? Jakmile se v záběru objeví starší auto, je jisté, že dojde k dálniční nehodě a takřka jadernému výbuchu…

V tomto videu Garage54 sice k výbuchu nedojde, ale Lada svou očistu samozřejmě nepřežije. Tlak vody z hasičské hadice je opravdu extrémní a první, co to nevydrží, jsou okna. Hodně to pak samozřejmě odnese i interiér, ale na druhou stranu je fakt, že čistější tohle auto asi nikdy nebylo. :)

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru