nehoda ford mustang (10)

U Špindlerova Mlýna se stala tragická nehoda mustangu a rapidu. Jeden z řidičů střet nepřežil

Autor: Tisková zpráva - 22. 9. 2019


V sobotu 21. září 2019 po 13. hodině přijal operační důstojník Královéhradecké policie oznámení o tragické nehodě, ke které došlo na silnici u Špindlerova Mlýna na Trutnovsku.

Třicetiletý řidič Fordu Mustang cestoval společně s 12letým dítětem. Ve směru od Vrchlabí vjel pravotočivé zatáčky v okamžiku, kdy od Špindlerova Mlýna přijížděla posádka ve Škodě Rapid. Tou byl 49letý řidič a 47letá spolujezdkyně. Obě vozidla se čelně střetla.

Právě řidič Rapidu bohužel tento čelní střet nepřežil, žena byla s těžkým zraněním letecky transportována do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Řidič Fordu Mustang byl i s dítětem s lehkým zraněním převezen do nemocnice ve Vrchlabí.

Podle svědkyně nehody řidič mustangu na silnici závodil s jinými vozy a ohrožoval účastníky dopravy již před touto tragickou událostí. Přesná příčina tragické nehody je ale ve vyšetřování trutnovských kriminalistů, kteří nařídili soudní pitvu, odběr krve pro účely zjištění případné přítomnosti alkoholu v těle řidičů a budou zajišťovat znalecké zkoumání v oboru dopravy.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru