Ty největší řidičské přešlapy majitelů super aut

Od Anina Russová | 23. 6. 2018


Známe velkou spoustu skvělých řidičů, jejichž um a schopnosti by se s možností vlastnit a řídit některé ze super aut jen zdokonalovaly. Dle přiloženého videa to ale vypadá, že podobná auta si kupují také ti, kteří si potřebují vyšroubovat ego, zapůsobit na druhé a ukázat, že na to mají.

Takových je totiž přiložené video plné. Uvidíme tolik nepochopitelných řidičských failů, nad kterými zůstává rozum stát. Všechny ale mají jedno společné. A to je předvádění se, ukazovaní svých „schopností“ a přemíru testosteronu. Právě takové chování ukazuje rozdíly mezi těmi, které můžeme označit za řidiče a mezi těmi, kterým říkáme jen majitelé.

Řidiči samozřejmě také občas udělají chybu, ale málokdy je uvidíte, jak si po městě honí ego. Tu chybu častěji dělají třeba při volných jízdách na okruhu, kde se snaží zlepšovat a zdokonalovat své schopnosti. Majitelé se na okruhy většinou moc neženou, raději se ukazují v českém prostředí třeba v pražské Pařížské ulici a doufají, že na svůj vůz uloví nějakou tu odpadlou vítězku Miss. Ale zase na druhou stranu, nebýt těch druhých, nikdy bychom se u podobných videí nemohli tak dobře bavit. I když, je nám těch aut líto…