Tři BMW a jedno Audi vs. zatopená silnice – video

Autor: Anina Russová -   22. 2. 2017


Vypadá to, že mrazy a tuny sněhu konečně mizí a my se snad brzy dočkáme slunečného jara. S takovým očekáváním přichází ale také jeden ne moc příjemný fakt, a to tání sněhu a nikdy nekončící deštivé dny. Velmi snadno se pak můžeme dostat do situace, kterou můžeme vidět v přiloženém videu. Uvidíte zatopenou silnici, která příliš neláká k tomu, abyste ji projeli. Přesto se o to pár odvážlivců pokusilo.

Hlavními hrdiny videa jsou řidiči tří vozů BMW, kteří se zatopenou cestu pokusili projet, ale ani jeden z nich to nezvládl. Bylo to také čiré šílenství pouštět se s autem do vody, která vám sahá minimálně po kolena. Tuhle mnichovskou trojici si totiž takzvaně s prstem v nose vychutnal řidič Audi A6, který zatopenou ulicí projel s naprostou lehkostí. A ještě pánům v BMW zatroubil na pozdrav. :)

Těžko říct, jak je možné, že Audi projela, zatímco BMW zůstala stát. V pohonu všech kol to nebude, vždyť většina nových BMW se prodává se systémem xDrive. Je tak možné, že za vším stojí výše umístěný přívod vzduchu u Audi nebo jen větší odvaha. :) Každopádně hezká práce!

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *