Trailer na vánoční speciál Top Gear z Patagonie – video

Autor: Anina Russová - 15. 12. 2014


Britské trio Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond znímé jako Top Gear chystá na 27. prosince v Británii premiéru speciálního vánočního dílu. Vysílán bude na BBC 2 a kdo z vás ji chytá, jistě si tohle datum poznamená v kalendáři.

Už víme, že když tahle trojka někam vyrazí, je o zábavu postaráno. Také jste ale jistě zaznamenali, že ne všude je vítají s otevřenou náručí. Naposledy je vyhostili z Argentiny, když měla registrační značka na Jeremyho Porsche ve tvaru „H982 FKL“ připomínat válku o Falklandy v roce 1982. Začalo to kamenováním, skončilo vyhoštěním a dokonce snad prý i zákazem vstupu na Argentinské území.

O to víc nás zajímá, co právě ve vánočním speciálu bude, protože je z velké části natáčen v Patagonii. Zákulisní informace prozrazují například to, že se můžeme na pár záběrů z problémových částí Argentiny těšit. Ať tak nebo tak, určitě uvidíme několik skvělých aut, která byla původně vyrobena a konstruována jen na hladký asfalt, ale tenhle trojlístek je vzal klidně i do pralesa. No, mezi námi, toho Lotusu je nám vážně líto..:)

Tak co, kdo z vás doma chytá BBC 2 a nenechá si tenhle díl ujít? :)

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru