2021-dacia-sandero-stepway-spy-foto

Toto je nová Dacia Sandero na první neoficiální fotce. Vypadá hodně dobře

Autor: Pavel Srp - Zdroj: noticiasautomotivas.com.br - 18. 9. 2020


Úspěchy automobilů značky Dacia jsou působivé a podobně působivé jsou i chystané modely Sandero a Logan. Zatím nám je rumunská automobilka ukázala jen na třech oficiálních fotkách, my ale teď máme další, neoficiální.

Nové generace rumunských automobilů si sice zachovávají podobné základní tvary karoserie, ale jsou o poznání modernější. Vypadají snad i lépe, než některé jiné automobily honosící se mnohem „prémiovějšími“ znaky na kapotách.

Fotka je to sice jen jedna, ale ukazuje auto ve stejné barvě jako na oficiální fotce. Pěkně vidět jsou i přední světlomety s LED denním svícením. Celkový dojem trochu kazí jen plechové disky, s nějakými pěknými litými koly by auto vypadalo mnohem lépe. Na oficiální fotce jsou ale pěkná kola, takže není čeho se bát.

Dacia_Logan-a-Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway
Foto: Dacia

Interiér oficiálně zatím neznáme, ale i fotka interiéru už se dostala na internet, ukázali jsme vám ji před pár dny v tomto článku.

Detailnější informace ohledně motorizací, výbav, ale i cenách zatím neznáme, na ty si ještě musíme počkat. Už teď jsme ale zvědaví na to, jak budou nové dacie vypadat naživo a jak se s nimi bude jezdit.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru