Dacia_Logan-a-Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway

Dacia představuje tři nové modely: Sandero, Sandero Stepway a Logan. Vypadají opravdu moderně

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Dacia - 7. 9. 2020


Dacia odhaluje Sandero, Sandero Stepway a Logan třetí generace se zcela novým designem. Tyto modely jsou novým ztělesněním ducha jejich předchůdců. Za stále nepřekonatelnou cenu a při optimálních vnějších rozměrech nabízejí více modernosti, více výbavy a všestrannosti, přičemž se dále hlásí ke své podstatě – jednoduchosti a spolehlivosti.

Nabídka Dacie dnes ještě více než dříve odpovídá očekávání svých stále početnějších zákazníků. Jejich každodenní realita a způsob života nabývá nových směrů a perspektiv: už se nejedná o izolované počiny, zákazníci uvažují v širším a dlouhodobějším rámci a je to právě auto, které se ocitá v samotném centru této proměny – jde o koupi, skrze kterou zákazník uvažuje v delším časovém horizontu, a celý nákup reflektuje jeho volbu, jež je uvážená a zároveň ztělesňuje určitou symboličnost. Proč dále pokračovat v soustředění se na kvantitu, když si naši zákazníci žádají lepší kvalitu a dostupnou cenu.

Přečtěte si také:  Nový Ford Mustang představen. Má osmiválec, může mít i manuál a budou i okruhové verze

Dacia již 15 let transformuje automobil, od jediného modelu po kompletní a diverzifikovanou řadu. Sandero se stal emblematickým modelem a bestsellerem, od roku 2017 je nejprodávanějším soukromým vozem v Evropě.

Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway-1

Značka Dacia se v automobilovém sektoru za 15 let prosadila jako jakýsi lídr. Je to značka vzbuzující dojem sounáležitosti. Značka, jejíž nabídka dnes nabývá nových rozměrů se 3 novými modely, modernizovanými, ale stále zaměřenými na to, co je pro naše zákazníky důležité.

Moderní a dynamické linie

Svými výraznými křivkami a blatníky vyzařuje Nové Sandero silnou osobnost a dojem robustnosti. Celková silueta je přitom plynulejší díky více skloněnému přednímu sklu, nižší střeše, vzad ustupující linii střechy a anténě vzadu. Navzdory nezměněné světlé výšce se Nové Sandero zdá nižší, zejména díky širšímu rozchodu a vystupujícím blatníkům.

Přečtěte si také:  Už i americká auta… Nové generace Dodge Charger a Challenger budou elektrické

Se svou větší světlou výškou je Sandero Stepway všestrannou volbou sortimentu Dacia. Výrazný design exteriéru vyvolává dojem úniku od všedního dne, dobrodružství. Podoba a DNA crossoveru nového Sandera Stepway jsou zvýrazněny větší odlišností od Sandera. Zepředu je okamžitě identifikovatelný podle specifického žebrování masky a klenutější kapoty, chromovaného loga Stepway pod mřížkou chladiče a klenutím nad mlhovkami.

Zcela přepracovaná silueta nového Loganu je plynulejší a dynamičtější, mírně prodloužená. Ustupující linie střechy, anténa vzadu a mírné zmenšení bočních oken přispívají k dynamice celkové siluety. Světelná signatura ve tvaru Y, vystupující blatníky a prémiovější design některých prvků, například klik dveří, jsou stejné charakteristické znaky jako u Sandera.

Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway-2

Nový světelný podpis

Přední a zadní optické prvky vytvářejí nový světelný podpis Dacie ve tvaru Y. Díky tomuto osvětlení vyzařuje z této 3. generace silná osobitost. Horizontální linie vpředu i vzadu spojuje oba optické prvky a pokračuje v linii jejich osvětlení, čímž modely vizuálně rozšiřuje.

Přečtěte si také:  Nový Volkswagen Amarok se představí 7. července

Nová generace ikon poctivě slibuje, že bude stále chytřejší, stále dostupnější a stále více Dacia.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek