Dacia_Logan-a-Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway

Dacia představuje tři nové modely: Sandero, Sandero Stepway a Logan. Vypadají opravdu moderně

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Dacia -  7. 9. 2020


Dacia odhaluje Sandero, Sandero Stepway a Logan třetí generace se zcela novým designem. Tyto modely jsou novým ztělesněním ducha jejich předchůdců. Za stále nepřekonatelnou cenu a při optimálních vnějších rozměrech nabízejí více modernosti, více výbavy a všestrannosti, přičemž se dále hlásí ke své podstatě – jednoduchosti a spolehlivosti.

Nabídka Dacie dnes ještě více než dříve odpovídá očekávání svých stále početnějších zákazníků. Jejich každodenní realita a způsob života nabývá nových směrů a perspektiv: už se nejedná o izolované počiny, zákazníci uvažují v širším a dlouhodobějším rámci a je to právě auto, které se ocitá v samotném centru této proměny – jde o koupi, skrze kterou zákazník uvažuje v delším časovém horizontu, a celý nákup reflektuje jeho volbu, jež je uvážená a zároveň ztělesňuje určitou symboličnost. Proč dále pokračovat v soustředění se na kvantitu, když si naši zákazníci žádají lepší kvalitu a dostupnou cenu.

Přečtěte si také:  Nový Hyundai Santa Fe přinese největší vnitřní prostor v segmentu. Přijde ale o naftové motory

Dacia již 15 let transformuje automobil, od jediného modelu po kompletní a diverzifikovanou řadu. Sandero se stal emblematickým modelem a bestsellerem, od roku 2017 je nejprodávanějším soukromým vozem v Evropě.

Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway-1

Značka Dacia se v automobilovém sektoru za 15 let prosadila jako jakýsi lídr. Je to značka vzbuzující dojem sounáležitosti. Značka, jejíž nabídka dnes nabývá nových rozměrů se 3 novými modely, modernizovanými, ale stále zaměřenými na to, co je pro naše zákazníky důležité.

Moderní a dynamické linie

Svými výraznými křivkami a blatníky vyzařuje Nové Sandero silnou osobnost a dojem robustnosti. Celková silueta je přitom plynulejší díky více skloněnému přednímu sklu, nižší střeše, vzad ustupující linii střechy a anténě vzadu. Navzdory nezměněné světlé výšce se Nové Sandero zdá nižší, zejména díky širšímu rozchodu a vystupujícím blatníkům.

Přečtěte si také:  Škoda zveřejnila video upoutávku na čtvrtou generaci modelu Superb. Ukáže ho už ve čtvrtek

Se svou větší světlou výškou je Sandero Stepway všestrannou volbou sortimentu Dacia. Výrazný design exteriéru vyvolává dojem úniku od všedního dne, dobrodružství. Podoba a DNA crossoveru nového Sandera Stepway jsou zvýrazněny větší odlišností od Sandera. Zepředu je okamžitě identifikovatelný podle specifického žebrování masky a klenutější kapoty, chromovaného loga Stepway pod mřížkou chladiče a klenutím nad mlhovkami.

Zcela přepracovaná silueta nového Loganu je plynulejší a dynamičtější, mírně prodloužená. Ustupující linie střechy, anténa vzadu a mírné zmenšení bočních oken přispívají k dynamice celkové siluety. Světelná signatura ve tvaru Y, vystupující blatníky a prémiovější design některých prvků, například klik dveří, jsou stejné charakteristické znaky jako u Sandera.

Dacia_Sandero-a-Dacia_Sandero_Stepway-2

Nový světelný podpis

Přední a zadní optické prvky vytvářejí nový světelný podpis Dacie ve tvaru Y. Díky tomuto osvětlení vyzařuje z této 3. generace silná osobitost. Horizontální linie vpředu i vzadu spojuje oba optické prvky a pokračuje v linii jejich osvětlení, čímž modely vizuálně rozšiřuje.

Přečtěte si také:  Šéf značky Opel prozradil plány na rok 2024. Crossland a Grandland tak, jak je známe, skončí

Nová generace ikon poctivě slibuje, že bude stále chytřejší, stále dostupnější a stále více Dacia.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *