Totální úlet nebo nová tuningová móda? Staré SUV dostalo holografický polep a vypadá jako z komiksu

Autor: Anina Russová - Zdroj: instagram.com - 17. 5. 2020


Asi se s námi shodnete na tom, že tuning a úpravy aut nemají žádné hranice a žádná pravidla. Jedinou hranicí každého jednotlivého auta je vkus a obsah peněženky jeho majitele. A vkus má každý jiný… Co se nelíbí nám, co nám dokonce přijde směšné a nepovedené, jinému se může líbit.

Díky tomu můžeme na silnicích, ať už reálně nebo přeneseně pomocí sociálních sítí, vídat vpravdě zvláštní vozy. Některé jsou supersnížené, jiné naopak extra zvýšené, některé mají umírněný polep, jiné tak výrazný, až oči přecházejí. Auto, které si můžete prohlédnout v přiloženém videu, patří do skupiny těch, na které jen tak nezapomeneme.

Volkswagen Golf po tuningovém zásahu jako ukázka nesmyslných a naprosto stupidních úprav

Jde o GMC Yukon Denali, tedy standardně vcelku průměrné americké SUV. V Americe jich potkáte tucet na každém rohu. Ale žádné jiné nevypadá tak, jako to, které se objevilo na instagramu. Auto od majitele dostalo v prvé řadě opravdu výrazný holografický polep, který v závislosti na světle mění barvy od žluté, přes fialovou, modrou, růžovou či stříbrnou. A to jsme ten výčet barev hodně zkrátili.

Tím to ale neskončilo. GMC navíc dostalo nový podvozek, navíc hydraulicky nastavitelný – což ostatně vidíte ve videu. K tomu všemu samozřejmě nemohou chybět nová kola, v tomto konkrétním případě mají rozměr 14×26 palců a jsou od firmy American Force Wheels.

Jako celek to vypadá sice hodně zajímavě, ale jezdit bychom v tom po ulicích asi nechtěli. A co vy?

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek