Totální šílenství. Jeden závodní jezdec napadl druhého vlastním autem – video

Autor: Anina Russová - 19. 10. 2017


Kam ten světě spěje? Ačkoliv může někomu přiložené video připadat vlastně trochu humorné, když se nad ním zamyslíme, vlastně to tak úplně není…

Celé se to odehrálo při obyčejných amerických závodech, které kombinují vzhled kreslených aut z filmu Auta, Nascar a destrukční derby. Nejde o žádnou velkou sérii, spíš o nějakou místní soutěž, která proběhla na okruhu Anderson Indiana Speedway. Už od prvních sekund videa je patrné, že dva jezdci, kteří jedou na posledních dvou pozicích, se asi příliš v lásce nemají. Obzvlášť ten poslední má tendence se na jezdce před sebou lepit a najíždět. No, co si budeme povídat. V závodech se podobné strkanice dají čekat, však s nimi má své zkušenosti i čerstvý mistr Evropy v šampionátu ETCC Petr Fulín, který proti pánům na videu jezdí úplně jinou ligu.

Po pár kolech ze závodní trati odjelo zaváděcí vozidlo a začal dost šílený souboj o první místa. Jenomže ten skončil stejně rychle, jako začal. Právě ti dva výše zmínění se navzájem vystrčili z trati, což ovšem jeden z nich neunesl. Nejdříve si za kolegou dojel, pak mu vlastním autem vjel na to jeho a zůstal v kabině. Ten, na jehož auto dotyčný najel, si to ale nenechal líbit. Rychle vylezl z trosek a šel si to s dotyčným vyřídit. Ručně a stručně.

Jenomže za velkou louží se takové „chlapské“ chování nerado vidí, a tak rychle zakročil policista s taserem, pomocí kterého srazil závodního jezdce k zemi. Oba byli zatčeni a podle dostupných informací mají doživotní zákaz vstupu na trať. A podle nás by oba ještě zasloužili pár výchovných místo toho elektrického proudu. Copak takto se chovají dospělí chlapi?

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek