Říkat, že alkohol za volant nepatří asi nemá cenu, všichni to víme, všichni s tím souhlasíme, ale čas od času se prostě najde někdo, kdo si myslí, že je to dobrý nápad. A všimli jste si někdy, že tihle pitomci, kteří sednou za volant pod vlivem, mají neuvěřitelné štěstí? Těžko pochopit, ale pokud někdo takový způsobí nehodu, on sám z toho často vyjde jen s modřinou nebo boulí.

A ještě jednu věc mají opilci za volantem společnou. Nějakým způsobem jsou schopni popírat fyzikální zákony. Následující příběh je toho důkazem.

Hlavním aktérem je řidič červené Mazdy, který měl s sebou v autě v době nehody další tři kumpány, kteří měli “nakoupeno” minimálně tak jako on. Vzhledem k tomu, že řidič policistům po nehodě nadýchal tři promile, divíme se, že vůbec nastartoval. Jak už jsme psali výše, ani v tomto případě se posádce nic nestalo, ale nikdo nechápe, jak se řidiči podařilo dostat auto mezi dvě zídky.

Na jednu stranu se u takové historky usmíváte. Nám ale úsměv tak trošku zamrzl, když nám došlo, že i takové “řidiče” můžeme potkat na silnici proti sobě.