nehoda-popelar-1

Totálně opilý popelář seskočil ze stupačky přímo na projíždějící auto. Zázrakem mu skoro nic není

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Policie ČR - 25. 1. 2021


Říká se, že na silnici se může stát cokoliv. Doslova cokoliv. Důkazem budiž případ z Plzeňského kraje, ve kterém hraje hlavní roli úplně opilý popelář a nejspíš neskutečně vyděšená řidička Renaultu Mégane. Vzhledem k tomu, kolik popelář nadýchal policistům, je obdivuhodné, že na té stupačce vůbec někam dojel a nespadl hned.

K nehodě došlo ve čtvrtek 21. ledna 2021 v obci Chudenice na Plzeňsku. Řidička renaultu jela po tamní silnici a viděla, že proti ní jede popelářské auto. Asi ale nečekala, že se s jeho posádkou seznámí blíže než by bývala si chtěla. Ve chvíli, kdy se obě auta míjela, kuka vůz zastavil u jednoho z domů a popelář proto chtěl ze stupačky seskočit. Jenomže si vybral chvíli, kdy kolem něj projížděla mladá řidička.

36letý muž dopadl přímo na projíždějící auto, přičemž zničil kapotu, čelní okno a zpětné zrcátko. Podle policie se mu svým skokem podařilo způsobit škodu ve výši asi 20 000 Kč a navíc vyděsit řidičku. Jak ona, tak popelář dostali od policistů dýchnout. Řidička opilá nebyla, zato popelář měl v dechu alkoholu dost za oba dva.

Bylo mu totiž naměřeno 3,24 promile. Případem se v tuto chvíli zabývají policisté a zcela jistě i zaměstnavatel popeláře. Naštěstí se při nehodě nikomu nic vážného nestalo. Popelář byl jen lehce potlučený, ale pro jistotu byl transportován do nemocnice, aby jej zkontroloval lékař. Jeho dopad byl přeci jen celkem tvrdý.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru