Tohle je možné asi jen v Rusku. Předjíždění odstavným pruhem skončilo v kotrmelcích

Autor: Anina Russová - 26. 2. 2018


Víte, jak se říká, že Rusko není stát, ale životní styl? Právě tato věta vystihuje přiložené video, které doslova bere dech.

Odehrálo se právě v Rusu na jedné obyčejné okresní silnici. Její jízdní směry jsou oddělené přerušovanou čáru. Silnice je také vcelku rovná, a tak by případné předjíždění nemělo znamenat velký problém. To také názorně ukáže jedno z aut, které předjíždí pomaleji jedoucí nákladní vůz přesně tak, jak se má.

Chvíli to vypadá, že i auto s kamerou začne předjíždět, protože ale jeho majitel umí používat zpětná zrcátka nejspíše si všimne jiného auta, které předjíždí. To už ho vidíme i v záběru, ale prakticky ve stejný moment si můžeme všimnout i dalšího předjíždějícího auta, jehož řidička nechtěla čekat a manévr zahájila v odstavném pruhu.

Jenomže to nikdo nečekal. A ani nemohl! Ta dáma v malém Nissanu Micra udělala tu největší hloupost, jakou mohla. Je nakonec s podivem, že vše dopadlo jen nehodou jejího vlastního auta. Z této nehody naštěstí vyvázla jen s několika modřinami. Stačilo totiž opravdu málo a mohla minimálně zmrzačit nejen sebe, ale i několik dalších lidí. Vlastně nás po několikátém zhlédnutí videa napadá ještě jedna legendární věta: „Kdyby blbost nadnášela, tak by dotyčná létala jako holubička…“

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru