Tohle je jeden z těch nejděsivějších předjížděcí manévrů, které můžete zažít

Autor: Anina Russová - 15. 5. 2018


Jen před několika dny jsme vám ukazovali dost děsivé předjíždění z českých silnic. Ale nejsou to jen čeští řidiči, kteří jsou schopni na silnicích udělat vskutku nepochopitelné chyby, které nakonec mohou stát život nejen je, ale i ostatní.

Nejsme si úplně jistí, ze které země nahrávka pochází, ale tipujeme, že půjde o některou z východoevropských zemí. Odpovídalo by tomu nejen složení vozidel, které se na videu ukáží, ale i styl jízdy toho, který na videu předvedl velmi zběsilý předjížděcí manévr. Podle uspořádání písmen na registrační značce by asi mohlo jít o Bulharsko. 

Řidič Dacie Logan předjíždí i ve chvíli, kdy v protisměru jede Škoda Octavia a hned za ní další auta. Jenomže místo toho, aby se dotyčný co možná nejdřív „uklidil“ do svého jízdního pruhu, prostě v tom předjíždění pokračoval dál, a to i přes to, že proti němu jela celá řada dalších aut. Kdyby mu neuhnula z cesty a kdyby mu neudělali místo řidiči jedoucí v jeho směru, mohla jeho jízda skončit jednou velkou a nejspíše i velmi vážnou nehodou.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru