Šílený řidič Škody Octavia se málem zabil při nesmyslném předjíždění, hledá ho policie

Autor: Anina Russová - 13. 5. 2018


Nikdy nás nepřestane udivovat, kolik šílenců se pohybuje na našich silnicích. Nevíme, jestli tito jedinci zapomněli mozek doma nebo jestli nejsou úplně bystří prostě od přírody, ale víme, že je nikdy nechceme na silnici potkat. Třeba jako řidiče Škody Octavia z přiloženého videa.

Před pár dny totiž předvedl tak děsivý předjížděcí manévr, že je nám i z videa špatně od žaludku. Těžko říct, na co před tím, než se rozhodl předjíždět i další auto – to před autem s kamerou – myslel (jestli tedy vůbec myslel), ale podle všeho za svůj život může vděčit zejména duchapřítomné a velmi rychlé reakci protijedoucího řidiče kamionu.

Ten totiž začal prudce brzdit dost včas, takže ten blázen měl asi zlomek sekundy na to, aby se včas zařadil před auta, která předjížděl. Jenomže při tomto svém doslova brutálním manévru mohl způsobit pořádný průšvih.

A myslí si to i policie, která po něm pátrá. Dotyčnému hrozí pokuta 5-10 tisíc Kč (docela málo, že?) a o řidičák přijde minimálně na 6 měsíců až jeden rok. Zasloužil by ale víc, co myslíte?

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru