dopravni_nehoda
Foto: Pxfuel

K nehodám na silnicích dochází každý den a to po celém světě. Většinou vám ukazujeme ty, které neskončily úplně dobře. Ovšem dnes vám prostě musíme ukázat nehodu, jejíž průběh vás zcela jistě donutí se alespoň usmát. Nikomu se při ní nic nestalo, naštěstí to odnesly jen plasty a plechy.

K nehodě došlo před pár dny v brazilském Sao Paulu. Vše zachytila bezpečnostní kamera namířená na ulici, což je dobře. Bez záznamu byste nám asi nevěřili, že se opravdu stala. Na záběrech je vidět bílý Chevrolet Onix, jehož řidič chce vycouvat na silnici. Ovšem z druhé strany si všimněte garáže, ze které chce vycouvat jiný řidič Hondy Civic.

Už asi tušíte, kam to celé míří. Oba řidiči potřebovali couvat, oba využili ten stejný moment, kdy měli volnou cestu a ani jeden se pořádně nepodíval, jestli za sebou někoho nemá. Výsledkem je takřka synchronizované couvání do nárazníku. Řidiči opravdu couvali tak dokonale přesně, že se navzájem zadními částmi nabourali.

Přečtěte si také:  Každou šestou dopravní nehodu zaviní nepozornost řidiče

Pokud byste tedy hledali definici pojmu „vinna obou řidičů“, pak je to přesně tohle. Oba měli velké štěstí, že k nehodě došlo před tamním servisem. Na opravu to tedy nebudou mít moc daleko.  

1 komentář

Přidat komentář