(Nejen) američtí rappeři, ale i jiné celebrity se rády ukazují v exkluzivních autech. Obyčejným Lamborghini ale neoslní, nýbrž zapadnou. I proto si nechávají svá auta upravit. Tohle široké a divoké Lamborghini Aventador SV patří rapperovi jménem Chris Brown.

Lamborghini Aventador SV sice není úplně obyčejné auto ani v sérii, ale tenhle kousek způsobí rozruch kdekoliv se objeví. A je to nejen tím, jak vypadá, ale i tím, jak zní. Dostal totiž nový, na zakázku stavěný výfuk, který je opravdu hlučný. Vidlicovému dvanáctiválci se tak ale díky tomu o poznání lépe dýchá, takže svých 750 koní a 690 Nm na silnici přenese ještě lépe.

Zásadní je ale přesto design. Původní sériový červený sporťák vypadal působivě už před přestavbou, ale byl až příliš obyčejný. Auto tak putovalo do RDB LA Auto Center, kde mu nejprve uřezali kusy blatníků tak, aby se do nich vešla velká kola, která nakonec kryje rozšiřovací kit od Liberty Walk.

K zemi jej přiblížily i sportovní snížené pružiny Novitec. Lambo je díky tomu všemu opravdu placaté, ale dobrou zprávou pro Chrise Browna je, že po Los Angeles se stále může pohybovat relativně v klidu, protože původní hydraulické zvedání přední části funguje.

Vše završila samolepicí fólie, která putovala na původní červený lak. Rapper chtěl přechod barev, což se povedlo. Nakonec padla volba na fialovomodrou. Stejnými barvami jsou polepena také kola Forgiato, nejsou lakována.

View this post on Instagram

🏎

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Chris Brown má pro Lamborghini slabost. Před rokem si třeba v RDB LA Auto Center nechal postavit Huracán. I tehdy šlo o auto, které poutalo pozornost na první pohled. Tehdy hlavně ve tmě, protože mělo reflexní polep.