Blbost některých lidí opravdu nezná meze. Dokazuje to i případ mladého řidiče z Estonska, který se rozhodl, že vyzkouší, jak jeho Lexus LS 460 vlastně jede. Jenomže si k tomu nevybral uzavřenou trať, ale veřejnou silnici. A navíc dostal prima nápad, že se u toho natočí. A výsledek? Auto na odpis.

Dotyčný zapnul nahrávání na svém telefonu, který celou dobu držel v ruce a prostě šlápl na plyn. Během několika málo sekund se dostal na rychlost 100 km/h, ale pokračoval se zrychlováním i natáčením stále dál. A pak to přišlo.

Při asi 260 km/h začal nad autem, nejspíš z důvodu toho, že držel místo volantu telefon, ztrácet kontrolu. Telefon sice odložil a snažil se počínající smyk vybrat, ale na to jel až příliš rychle. Upřímně, snaha se cení, ale takový průšvih by nesrovnal asi nikdo.

Pak už je z videa slyšet, jak začaly hvízdat pneumatiky a přišel tupý náraz. Podle všeho poté, co se dostal do opravdu velkého smyku, vylétl ven ze silnice k poli, kde se v příkopě otočil na střechu.

To nejzvláštnější na tom celém je, že jakmile se auto na střeše zastavilo, on první co udělal, byla kontrola mobilního telefonu a toho, jestli je v pořádku a natáčí. To už chce silný žaludek. Snad ho tahle zkušenost odradí od podobných hloupostí. V jeho případě bylo špatně prostě úplně všechno.