bmw-m3-nehoda

Nové BMW M3 má české ceny jen několik málo dnů, na světových trzích je jen pár týdnů a už toho stihlo opravdu hodně. V prvé řadě rozlítit velkou spoustu lidí, kteří si stále ne a ne zvyknout na ty velké ledvinky. Stále působí jako červený hadr na býka, ale stojím si za tím, že časem si na to zvykneme. Kromě toho už se jedna z již vyrobených M3 bohužel neudržela na silnici.

Není úplně jasné, co se vlastně stalo, ale protože má BMW M3 v jednom z kol pořádný nános hlíny a trávy, tipujeme, že řidič auto nezvládl a vyletěl s ním mimo silnici. Zřejmě nešlo přes střechu, ale i tak jsou poškození opravdu velká.

Přečtěte si také:  Nová BMW M3 a M4 už jsou na českém trhu. Automobilka zveřejnila ceny

Ránu dostala minimálně obě kola, přední část, i jeden bok. Další poškození jistě budou ze spodní části auta, jen nejsou na první pohled vidět. Karoserie je poškrábaná, pomačkaná a na některých místech i zcela zdemolovaná. Podle všeho to ale posádka zvládla bez větších zranění, utrpělo tak maximálně ego a pověst.

Je to velká škoda. Ano, BMW M3 je právě pro svůj design terčem všemožných diskuzí, ale dle prvních reakcí těch, kteří s ním jeli, si stále drží pověst fenomenálního řidičského auta. A takovým by život neměl končit v poli, jako se to nejspíš stalo tomuto konkrétnímu modrému kousku. Ještě dodáme, že M3 Competition startuje na českém trhu na částce 2 340 000 Kč, přičemž řidič má k dispozici stádo 510 plnokrevníků.

2 komentáře

Přidat komentář