Je tohle vůbec možné? Vossen Wheels představili fantasticky zpracované video, které sice má hlavní hvězdu, ale stejně nebudete vědět, kam se dřív dívat. A přitom je to tak strašně jednoduché. Hodně sice udělá skvělá kamera, střih a dobře vybrané filtry, ale ta auta!

Pro někoho možná staré „pekáče„, ale (nejen) my v tom vidíme jeden skvost vedle druhého. A všechna jsou na nádherných exkluzivních kolech a ideálně ještě na vzduchovém podvozku. Musíme zmínit i to skvělé Porsche, které kromě toho, že je z celého videa tím nejnovějším kouskem, tak je původně plánovanou hlavní hvězdou videa.

Jde o Porsche 911 Turbo, které dostalo duhový polep. Ten by možná k tomu, aby si ho všiml i slepý, stačil, ale protože jsme u Vossen Wheels, nechybí mu právě ani ta fantastická kola. Pokud byste po nich pátrali, hledejte název Vossen Forged VPS-301. A mimochodem, tentokrát nechali vzducový podvozek jiným a tohle Porsche dostalo pevný, leč řádně snížený od H&R. Tohle je prostě zatraceně dobře odvedená práce!