Pokud také patříte mezi milovníky velkých a lehce bestiálně působících pick-upů, pak vašemu hledáčku jistě neušel Ford F-150 Raptor. Skvělé auto, které má ovšem jednu podstatnou vadu: neprodává se na spoustě trhů světa. A tak je potřeba občas trochu improvizovat, třeba jako to dělá tuningová společnost TTN Hypersport z Thajska.

Právě v Thajsku totiž Ford F-150 Raptor také (oficiálně) neseženete, to ale neznamená, že si ho tam nakonec není možné koupit. Tedy, jak se to vezme. TTN Hypersport nejsou nějací přeprodejci originálních modelů F-150 Raptor. Oni je vlastně svým způsobem vytvářejí. Základem pro jejich stavby jsou „obyčejné“ modely Ford Ranger.

Ty pak dostanou kompletně nové bodykity, tedy nárazníky, prahy, blatníky i masku. Největší rozdíl mezi těmito dvěma modely je v rozměrech, což znamená, že každý díl musel být vyroben přesně na míru Rangeru.

Zní to možná jako laciný tuning, ovšem po nahlédnutí do galerie zjistíte, že podoba mezi stavbou a opravdovým F-150 Raptor je opravdu dokonalá. Tipneme si, že na první pohled byste ani netipovali, že se na F-150 nedíváte.

Je škoda, že se tvůrci nezmiňují o ceně jejich staveb. Vzhledem k tomu, že všechny díly, které prodávají, nejsou prefabrikáty, levné to nejspíš nebude.