Jako by to na našich silnicích nebylo pekelné i bez stávkujících taxikářů. Ale asi si my, řidiči, budeme muset nervy obalit čokoládou a notně přidat na trpělivosti, protože už tak věčně zacpané pražské ulice příští týden definitivně zneprůjezdní pražští taxikáři.

Jejich poslední stávka, při které řidiči vozidel taxi pomalou jízdou zcela zablokovali okolí pražského letiště, nebyla prý dost účinná, a tak je potřeba přitvrdit. Už právě po té poslední stávce se Sdružení českých taxikářů vyjádřilo ve smyslu, že další protesty určitě budou následovat a budou větší. Hodně se mluvilo o blokádě silnic kolem pražského magistrátu, ale nakonec může být zablokována i půlka města.

Sami taxikáři ještě neví, jak bude jejich protest vlastně vypadat. Podle sdružení mají ti taxikáři, kteří proti Uberu chtějí protestovat, přijet ve středu 15. 11. v 5:00 hodin ráno na pražský Strahov, kde jim budou sděleny podrobnosti ke stávce.

No, my jen kroutíme hlavou a doufáme, že jak policie, tak následně úředníci magistrátu budou s těmi stávkujícími taxikáři jednat tak, jak mají. Nečinnost a přihlížení nikomu nepomůže.