Je neuvěřitelné, co všechno jsou občas tátové schopni udělat pro své děti. Obzvlášť malé slečny, tatínkovy holčičky jsou pomalu nošeny na rukou a tátové pro ně udělají první poslední. A my vám jednoho takového dnes představíme. Jmenuje se Stuart Gurr a kromě dvou dcer Maddie a Scarlett má svou vlastní malou záměčnickou firmu.

A firma zjevně bude úspěšná, protože jsme ještě nikdy neviděli tak šikovné ruce, jako má právě Stuart (i když…). Svým dcerám totiž postavil ty nejneuvěřitelnější zmenšeniny prakticky nejslavnějších aut, po jakých touží i většina velkých chlapů. Zatímco většina malých slečen si hraje s panenkami, Scarlett se vozí v luxusní zmenšenině Shelby Cobra, která má v zadní části funkční motor. Postavena je ze sklolaminátové karoserie sedící na kovovém rámu. Čtyřtaktní  motor je ze sekačky, nese označení Honda GX31 a disponuje výkonem 1.5 koně. Na zhruba 50 kilogramů hmotnosti auta a přibližně 20 kilogramů dítěte to ale bohatě stačí.

To není vše! Kdyby se totiž modrá Cobra Scarlett třeba nehodila k šatičkám nebo kdyby pršelo, postavil ji tatínek ještě skvěle udělanou repliku Ferrari 250 GTO. Pak se narodila Maddie a když povyrostla, nechtěl táta, aby na starší sestru jen smutně dívala, a tak se zase pustil do práce. Výsledkem je úžasný Mercedes-Benz Gullwing, Bentley Brooklands a Bugatti Type 35.

Tyhle holky se mají opravdu královsky a myslím, že s touhle automobilovou průpravou z nich jistě rostou krásné petrolheadky. 🙂