Vzpomenete si, jaké bylo první auto, které vám opravdu učarovalo? Nebo na moment, díky kterému jste definitivně a úplně propadli světu automobilismu? Říká se, že většina lidí si ten moment nebo to jedno konkrétní auto pamatuje a navždy bude. A my jsme si jistí, že malý chlapec z videa na moment, kdy se zjevně zamiloval do Porsche, také nikdy nezapomene.

A přitom stačilo jen málo. Lehce prošlápnout plynový pedál a odjet od chodníku. A bylo vymalováno. 🙂 Video, které v dnešní nemocné době působí jako pohlazení na duši a donutí člověka se usmát, začíná záběrem na malého chlapce zcela fascinovaného starším Porsche 911. Chlapec se auta jen letmo dotkne, pak poodstoupí a fascinovaně zírá.

Přečtěte si také:  Historie Porsche 911: generace 993 byla poslední se vzduchem chlazenými motory

Řidič auta párkrát prošlápne plyn a svižně odjede od chodníku. A to je ta chvíle, která nejspíš zformovala chlapcovu lásku k autům, především pak ke stuttgartské značce. Chvíli kouká za autem, pak udělá vrávoravý krok vzad a spadne na zadek. Jeho výraz, když se otočí do kamery, je prostě všeříkající. Skoro jsou vidět ty jiskřičky v jeho očích.