Takhle jste Porsche muzeum ještě neviděli. Specialisté na drony se proletěli expozicí, jako ještě nikdo předtím

Autor: Anina Russová - Zdroj: youtube.com - Foto: Pavel Srp - 16. 4. 2023


Porsche muzeum patří mezi místa, které by alespoň jednou měl navštívit každý fanoušek automobilismu. Nabízí detailní a nádherný pohled do minulosti, současnosti, ale i budoucnosti. V pravidelně se měnících expozicích je vystaveno to nejlepší a nejzajímavější, co značka Porsche v rámci své mnohaleté historie představila světu. Prohlídka trvá i několik hodin, ale stojí za to. Pro ty z vás, kteří nemají, jak se do muzea podívat, je tu firma DJI. Ta se specializuje na vývoj a výrobu dronů a jeden ze svých nejnovějších modelů vzala právě do Porsche muzea. A stojí to za to!

Pilot, který zjevně nelétá poprvé, nechal stroj proletět jak kolem jednolitých vystavených aut, ale v některých případech také pod nimi, ale i skrz ně! Zcela upřímně přiznávám, že při některých záběrech mi lehce tuhla krev v žilách. Stačila by totiž malá chyba a dron mohl poškodit i nenahraditelné exponáty. K ničemu takovému ale nedošlo, naopak jde o fantastickou podívanou.

Přečtěte si také:  Depozitář Porsche muzea ukrývá opravdové skvosty. Je tu na 450 aut

Na letících záběrech si tak prohlédnete třeba Rothmans Porsche 953, klasické 911, ale i roztomilou 356. Z ptačí perspektivy uvidíte i 911 GT2. U terénní verze Porsche Cayenne si naopak užijete průlet pod autem.

Užijte si skvělou podívanou a berte ji třeba jako tip na jarní výlet. Porsche muzeum, byť bez dronu, za to rozhodně stojí.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *