Dalibor Gondík a Tomáš Šebek poprvé řídili závodní NASCAR. Oba překvapila jeho náročnost
Dalibor Gondík a Tomáš Šebek si v Mostě poprvé vyzkoušeli závodní NASCAR. Oba překvapil syrový charakter vozu i jeho fyzická náročnost.
Dalibor Gondík a Tomáš Šebek si v Mostě poprvé vyzkoušeli závodní NASCAR. Oba překvapil syrový charakter vozu i jeho fyzická náročnost.
Prezident Petr Pavel usedl v Mostě za volant vozu NASCAR. Stal se tak prvním prezidentem na světě, který řídil tento speciál přímo na okruhu.