Svezli jsme se s Jaguary na okruhu a s Land Rovery v terénu + video

Autor: Pavel Srp - 3. 9. 2017


Kapitoly článku:

Strana 1: Dopoledne ve znamení jaguárů
Strana 2: Discovery a Defender jsou jako den a noc
Strana 3: PROJEKT SPIELBERG


„PROJEKT SPIELBERG“ má na svědomí zakladatel značky Red Bull Rakušan Dietrich Mateschitz. Důvodem pro jeho vznik byla touha nabídnout bezkonkurenční soubor aktivit a zážitků – „s motorem“, ale i bez něj. Centrem projektu je závodní okruh Red Bull Ring ve Štýrsku.

Akce „bez motoru“ vezmeme v rychlosti. Jejich nabídka je bohatá, zahrnuje venkovní i vnitřní aktivity, ale také letní a nebo zimní. Jde nejen o sporty a podobné aktivity, ale také o různé aktivity jako jsou festivaly a podobně. Chcete biatlon? Bruslení? Psí spřežení? Není problém! Využití má Projekt Speilberg ale také v létě. Od plavání přes jízdu na kole a koni, je to také například šplhání po horách, golf či paragliding. V některém z okolních spřátelených hotelů pro vás také klidně uspořádají svatbu i svatební hostinu. Spoustu aktivit nabízejí i pro firmy.

Pro nás jsou ale samozřejmě mnohem zajímavější aktivity „s motorem“. I tady je velmi bohatý výběr aktivit. Využít pro ně lze vlastní auto a nebo si ho můžete půjčit. Může jít o aktivity na závodním okruhu, na polygonu a nebo v terénu, ať už jde o terénní polygon (4WD Test Track) nebo tratě v lesích kolem (Offroad Car Track). V neposlední řadě je tu připravená motokárová trať.

Projekt Spielberg myslí na zlepšení řidičských schopností nejen za volantem na již zmíněném polygonu v rámci kluzných ploch, desek, které způsobují smyk, a podobně, ale také v rámci jízd na okruhu. Tady dělají instruktory i slavní a zkušení závodníci jako jsou například David Coulthard, Mark Webber (oba F1) a Mattias Ekström (DTM).

[td_block_ad_box spot_id=“custom_ad_5″]

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru