nehoda-subaru-outback-video

Subaru Outback při nehodě 2x jinak, pokaždé však bez kol na zemi

Autor: Pavel Srp -   2. 1. 2019


Nehody se stávají dnes a denně a dokud za volantem bude sedět člověk, stávat se budou i nadále. Chybovat je prostě lidské. Teď vám ale ukážeme dvě nehody, ve kterých hrála hlavní role Subaru Outback. A ani jedna z nich není tak úplně běžná.

Subaru Outback je autem, které se nebojí sjet ze silnice. Je pro to také náležitě dobře vybaveno, ale řidič tohoto kousku si to asi přebral po svém. Možná nemá rád elektromobily, možná nemá rád jen automobilku Tesla, ale vypadá to tak, jako by chtěl elektromobil Tesla Model S přejet. A vlastně se mu to skoro povedlo, protože pravé přední kolo svého auta má opřené o levé zadní sklo tesly.

Zajímavé na tom všem také je, že podle příspěvku policie z Beverly Hills z Los Angeles, kde se nehoda stala, a která zveřejnila fotografie na sociální síti, navíc okno elektromobilu neprasklo! Nehoda se stala v neděli a prý se to seběhlo tak, že řidič Subaru se snažil vyhnout lišce nebo psovi, stojí také u příspěvku.

https://www.facebook.com/beverlyhillspd/posts/2201570653240226

Také druhá nehoda je stará jen pár týdnů a pochází z Ameriky. U té je vidět celá její příčina, která není vlastně ani nijak výjimečná. Jde prostě jen o běžné nedání přednosti v jízdě při odbočování.

Řidič Subaru Outback, který odbočoval vlevo, dával přednost protijedoucím vozidlům. Pak se ale rozjel. K jeho smůle to však bylo před přijíždějící Chevrolet Suburban, který do něj z boku naboural. Jenže trefil ho tak nešikovně, asi hodně vysoko, že nepomohlo ani nízké těžiště motoru boxer a auto se převrátilo na střechu.

Sice se podle houkání a brzkého výskytu policisty zdá, že v koloně za autem s kamerou policie někde nedaleko stála, ale stejně mě překvapuje to, že lidé, před nimiž se taková nehoda stala, sedí ve svých autech a snaží se rychle odjet pryč. Nikdo z auta nevystupoval, nešel pomoct…

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *