mercedes-benz-tridy-g-bugatti-chiron-v-londyne-video

Starší Mercedes-Benz třídy G přivezl do detailingového centra auto za víc než 60 milionů korun

Autor: Pavel Srp - Zdroj: Motor1.com - Foto: youtube.com (screenshot) - 27. 6. 2020


S autem, jehož základní cena začíná na dvou milionech euro bez daně si jen tak na ulici nevyjedete, protože následky případné nehody – lhostejno, zda zaviněné, či nikoliv – by mohly být astronomické. I proto taková auta majitelé nechávají převážet, stejně jako toto Bugatti Chirón.

Určitě se vám už mnohokrát stalo, že jste na ulici potkali auto s velkým vlekem, který vypadal s trochou fantazie jako obytný vůz, ale bez oken. V takovém přívěsu se často převážejí exkluzivní auta, aby byla uchráněna před případnými vnějšími vlivy – ať už jde třeba jen o počasí anebo o odletující kameny a jiné podobné „projektily“, které by mohly poškodit lak.

V tomto případě jde o kombo přívěsu za předchozí generací Mercedes-Benzu třídy G, což už samo o sobě vypadá působivě. Teprve, když řidič géčka začne svůj náklad otevírat, to začne být opravdu hodně zajímavé. Postupně totiž odhaluje další a další kousíčky karoserie Chirónu z modrého karbonu.

Video bylo natočeno v Londýně, auto přivezl mercedes s nizozemskými registračními značkami a Bugatti má zadní registrační značku z Monaka. Auto bylo po vyložení z vleku do garáží obchodního centra, kde je detailingové centrum. V tom spousta jiných, podobně exkluzivních supersportů.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek