SR Auto Group Porsche Cayenne Turbo S: díly dodalo MANSORY a ADV.1

Autor: Anina Russová -   10. 12. 2014


Pustit se do úpravy takového mastodonta jakým bezesporu Porsche Cayenne Turbo S je, je vždy trochu risk. Buď se to povede a výsledek bude decentní a zdařilý, a nebo to bude jeden velký průšvih kolotočářského stylu. To, do jaké kategorie se zařadil Cayenne, kterého si můžete prohlédnout v galerii patří, necháme na vás.

Cayenne Turbo S si vzali do parády pánové z SR Auto Group, kteří na jeho úpravu šli opravdu od lesa. Prakticky každou část karoserie vyměnili. Vzali si k tomu nový kit od společnosti MANSORY, která je svými poněkud výraznějšími kity proslulá. Auto tedy obléklo nový přední i zadní nárazník, prahy, přední spoiler, zadní difuzor, ale i víko zavazadelníku. Vše je samozřejmě z karbonu.

Další, koho si SR Auto přizvali na pomoc, je firma ADV.1 Wheels, tedy specialisty na kola. Výběr kousků padl na model ADV1 5.0 Track Spec CS, tedy ultralehká kola o rozměru 10.5×22 palců vpředu a 12×22 palců vzadu.

Pod kapotou se nic neměnilo. Proč také, když standartní dvakrát přeplňovaný motor V8 o objemu 4.8 litru posílá na všechna kola 550 koní… Do techniky tak zasáhl jen nový výfukový systém od IPE Valvetronic, který autu dodal brutálnější zvuk.

No, tak co vy na to? Je tohle ještě zdařilé nebo už přeplácané?

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *