Spy foto: Další fotky z natáčení filmu Need for Speed

Od Anina Russová | 12. 4. 2013


Jak jsme vám už říkali, pro natáčení nového filmu Need for Speed si producenti vybrali ty nejrychlejší, nejdražší a nejpovedenější automobilové supersporty současné doby. Ale také jsme říkali, že není všechno zlato, co se třpytí. Filmaři totiž pro natáčení použili pouhé repliky všech těch skvělých vozů. A teď už je nám tak nějak jasné, proč to tak udělali.

Z následujících dalších fotografií, které na internet unikly, je jasně vidět, že všechny vozy dostanou pořádně zabrat. Opravdu žádné z nich nebude ušetřeno a dostane řádně do těla. Přesně tak, jak to známe ze slavné počítačové hry… Celé to dává smysl, protože například Lamborghini Sesto Elemento by asi více než jednu nehodu nepřežilo ani na driftování po trávě také není až tak úplně stavěné. I když… Najdou se i tací, kteří jsou schopni driftovat s Ferrari Enzo nebo s Lamborghini Gallardo… :)

Podle fotografií to vypadá, že v dalších scénách se při honičce potkají právě Sesto Elemento, McLaren P1 a Koenigsegg Agera R. Tedy jejich klony. Neumím si představit na kolik by se vyšplhal rozpočet filmu, kdyby při první klapce rozbili byť jen Koenigsegg. :)

[nggallery id=2090]

-AR-