Slavný youtuber si objednal úplně nový Mercedes-AMG GT R – video

Autor: Anina Russová -   28. 6. 2016


Kdyby nám někdo před pár lety řekl, že se bude dát královsky vydělávat tím, že budete natáčet (původně) na mobil videa a ta pak dávat na internet, asi bychom mu nevěřili. Jenomže svět se asi začal točit naopak a právě to se děje. Největší hvězdy už dnes nejsou hollywoodští herci, ale takzvaní youtubeři. A ti z nich, kteří jsou opravdu dobří (sledovaní), se mají opravdu královsky.

Nás samozřejmě zajímají ti, kteří se věnují autům. Mezi těmi je asi největší hvězdou mladý Londýňan, který si říká Shmee150. Jeho videa určitě znáte, však je jich plný internet. Tenhle kluk začínal tím, že chodil po ulicích Londýna a natáčel supersporty nebo luxusní auta, která potkával. Těžko říct, co je na jeho videích tak zajímavého, ale jeho videa se brzy dostala do celého světa. Vypracoval se až k tomu, že ho do svých soukromých sbírek zvou dubajští šejkové a na akcích, jako je Festival rychlosti v Goodwoodu, který se konal o uplynulém víkendu, je zván coby čestný host. A právě na téhle akci si Shmee150 udělal velkou radost.

Naprosto ho totiž okouzlil zbrusu nový Mercedes AMG GT R a to tak moc, že si ho rovnou objednal. Na tohle auto se budou stát fronty, většina z nás na něj nikdy mít nebude a Shmee150 prostě vyrazil udělat svůj vlog a rovnou si to auto koupil. :) Jeho životní styl nás baví a posíláme velké gratulace k novému a zatraceně dobrému autu!

Štítky: , , , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek