Až vám vaše děti oznámí, že se v dospělosti hodlají stát slavnými youtubery, nesmějte se jim, nerozmlouvejte jim to, a hlavně jim to nezakazujte. Proč? Protože, pokud budou schopní, může se z nich stát youtube osobnost, jakou je třeba i Shmee150.

Tohoto tehdy ještě klučinu jsme zaregistrovali poprvé v době, kdy ještě běhal po Londýně, kde natáčel a fotil supersporty nebo luxusní auta, která se po místních ulicích často pohybují. Má velmi osobitý styl, trošku si šlape na jazyk, ale přesto se díky své píli, snaze a díky trošce štěstí dokázal vypracovat do fáze, kdy si ho i jinak velmi odměření šejci zvou do svých tajných garáží, aby se pokochal a natočil o tom video. Uznejte tedy, že nápad být youtuberem vlastně nezní moc špatně.

Krom toho, že Shmee natáčí ta nej auta světa, se také účastní akcí jako je Gumball 3000, což mu následně dovoluje vydělat si celkem slušné jmění. A když už se někdo pohybuje v tak vybrané automobilové společnosti, dá se očekávat, že své vydělané peníze investuje do nějakého toho auta. A nejen tak ledajakého.

Shmee vsadil na Porsche 911 GT3 (aktuální generace s kódovým označením 991) ve velmi specifické barvě. Konkrétně se jmenuje Gelbgrün a dá se označit za hodně výraznou kombinaci žluté, zlaté a zelené. Záleží na citlivosti oka i na světle, jisté ale je, že tuhle barvu na silnici prostě nepřehlédnete. Jeho 911 GT3 také do vínku dostala LED světlomety s Porsche Dynamic Light System, kovaná kola s posíleným brzdovým systémem.

Upřímně nás na celém videu asi nejvíc baví ta neskrývaná radost samotného budoucího majitele z faktu, že si konečně koupil Porsche, že se může jít podívat na jeho výrobu a že se vůbec s faktem, že bude majitel Porsche může pochlubit. 🙂

No, co si budeme povídat. My bychom se asi také radostí možná počůrali.