Slavný herec v reklamě na bagry od Volva. Větší bizár jste dlouho neviděli

Autor: Anina Russová -   26. 10. 2018


Abychom byli úplně upřímní, o bagrech toho moc nevíme. Ačkoliv přiznáváme, že by nás moc lákalo si zkusit nějaký bagr ovládat. I na to určitě jednou dojde. Teď pro vás máme jednu velmi neobyčejnou reklamu na bagry od Volva.

Pamatujete si na reklamu Volva, ve které hrál vedle kamionů hlavní roli Jean Claude Van Damme? Ten tehdy předváděl neuvěřitelný rozštěp mezi dvěma jedoucími kamiony. Podívat se můžete ZDE. Tentokrát švédská značka vsadila na dalšího známého herce Dolpha Lundgrena.

Přečtěte si také:  Chcete kombík nebo sedan od Volva? "Nemáme a už mít nebudeme," uslyší někteří zákazníci

Ten sice osobně nepředvádí akrobatické kousky, ale svým způsobem se na nich podílí. Jeho úkolem ve videu je cvičit celou smečku bagrů v rytmu slavné písničky z 90. let: Pump Up The Jam. Pokud je vám do 25 let a netušíte, co je to za písničku, přikládáme videoklip. Jen doufáme, že alespoň tušíte, kdo vlastně je Dolph Lundgren.

Sám herec se k tomuto videu vyjádřil v tom smyslu, že to bylo asi nejzvláštnější natáčení v jeho životě a že byl fascinován piloty bagrů, kteří svou práci zvládli na jedničku. A pokud přemýšlíte, proč právě Dolph Lundgren, pak možná nevíte, že se tento herec narodil ve Švédsku a k této zemi má stále velmi blízký vztah. A k bagrům asi taky…

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *