Volvo Trucks představuje novou automatickou spojku I-Shift poněkud netradičně – video

Autor: Anina Russová -   7. 10. 2014


Jestli by někdo zasloužil metál za skvělé propagování nových technologií, pak je to jednoznačně Volvo. Tentokrát necháme spát osobní vozy, kterými se automobilka pyšní v Paříži, a podíváme se na auta nákladní. Už jsme vám ukazovali skvělé video, které představovalo nový systém řízení s názvem Volvo Dynamic Steering. Křeček ovládající mnoha tunový náklaďák je něco, co prostě moc často nevidíte… :)

Jenomže Volvo šlo ještě dál. K propagování téhož si nakonec přibralo hvězdu první třídy, takže roznožku mezi dvěma jedoucími kamiony dělal samotný Jean-Claude Van Damme. Určitě si video, které obletělo svět, a na které vznikla řada parodií, pamatujete…

Jako úplnou novinku teď Volvo Trucks představuje dvouspojkovou převodovku, která se bude nově montovat do všech tahačů. Ovládání takového auta tak bude mnohem plynulejší a jednodušší. Samozřejmě se její montáž promítne i na nižší spotřebě paliva. Jak ale zpropagovat něco na první pohled tak nudného, jako je nová převodovka? Co tak nastrčit pár herců, kteří vypadají jako boháči a potrápit pikolíka parkujícího auta před casinem?

A tak se také stalo. Firma najala pár drahých aut, pozvala několik komparsistů, kteří se oblékli do drahých šatů a trošku zkomplikovala první den v práci jednomu mladému muži. Ten s trochou nervozity parkuje auta přijíždějících, včetně třeba Shelby Cobra, jehož spojka mu dá trošku zabrat. Jeho výraz, když ale na červený koberec dorazí tahač od Volva je vážně k nezaplacení. :) Jen se podívejte.

 

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *