ŠKODA vstupuje s novou studií VISION E do éry mobility budoucnosti a svým příznivcům, přátelům a zákazníkům na celém světě umožní se tohoto momentu zúčastnit. Uživatelé chytrých telefonů mohou prezentaci první elektricky poháněné studie, která se koná 19. dubna 2017 v Šanghaji, díky virtuální realitě zažít na celém světě a seznámit se i s detaily studie ŠKODA VISION E. Potřebují k tomu jen novou aplikaci „ŠKODA VR.“ Tu lze bezplatně stáhnout na Google Play a v App Store.

„Těší nás, že můžeme představit studii ŠKODA VISION E v Šanghaji a současně i na celém světě,“ říká Stefan Büscher, vedoucí marketingu společnosti ŠKODA AUTO. „Společně s našimi partnery Google a HTC se rozjíždíme i ve virtuálním světě a zveme přátele a příznivce naší značky, aby nás na této cestě doprovodili. Díky novým technologiím a aplikaci ŠKODA Virtual Reality-App mohou zájemci prozkoumat studii z domova a odtud také zažít, jak bude vypadat mobilita budoucnosti,“ dodává Büscher.

ŠKODA otevírá troje dveře vedoucí k virtuální realitě. Automobilka jednak současně s prezentací studie VISION E na autosalonu Auto Shanghai pozvala hosty k tematickým akcím ve vybraných městech na celém světě. Na nich mohli návštěvníci prezentaci sledovat prostřednictvím nejmodernějších brýlí pro virtuální realitu VIVE od HTC a příslušných sluchátek. Mohli se přitom vžít do role reálného návštěvníka autosalonu, rozhlédnout se na místě a novou studií VISION E individuálně prozkoumat. Další výhoda virtuální reality: zájemci se tímto způsobem mohli seznámit s inovativním elektrickým pohonem, prozkoumat futuristický design emocionálně řešeného coupé a také mohli vyrazit i na digitální zkušební jízdu. ŠKODA nabídla tuto Premiéru 2.0 společně s partnerem HTC v těchto městech:

  • Berlín
  • Bratislava
  • Madrid
  • Mladá Boleslav
  • Oslo
  • Praha
  • Šanghaj
  • Tel Aviv

Druhé dveře se otevřely 100 vybraným osobnostem. Ty se prostřednictvím brýlí pro virtuální realitu Daydream od partnera značky ŠKODA, společnosti Google, ponořily do digitálního světa. O přenos dat se přitom postaral chytrý telefon Motorola MotoZ. Takto vybaveny mohly tyto osobnosti sledovat jedinečnou prezentaci studie VISION E doma, na pracovišti nebo na libovolném místě kdekoliv na světě. Soupravu Google Daydream-Headset tento okruh hostů obdržel už 10. dubna 2017.

Přečtěte si také:  Nové elektrické SUV kupé Volkswagen ID.5 přijíždí. Nabídne rovnou i ostřejší verzi GTX

Velkolepou světovou premiéru mohou zažít i zákazníci, přátelé a příznivci značky. Nová aplikace „ŠKODA VR“ pro chytré telefony umožňuje 360stupňový zážitek z této inovativní studie. Uživatelé chytrých telefonů mohou několika pohyby prstů hravě prozkoumat nové technologie vozu ŠKODA VISION E. Aplikace je od 18. dubna bezplatně ke stažení na Google Play a v App Store.