2019-skoda-superb-facelift- (2)

Na facebooku automobilky Škoda se můžeme podívat na fotografie modernizovaného Superbu. Jde sice spíše o kresbu světla a stínu, ale i tak si můžeme udělat představu o některých detailech.

Česká značka už o autě některé drobnosti prozradila, stále ale nevíme, jak bude vypadat. Viděli jsme zatím jen designovou skicu.

ŠKODA ukazuje designovou skicu přepracovaného modelu SUPERB

Také už víme, že modernizovaný Superb dostane fullLED Matrix přední světlomety, ale také přepracované mlhové světlomety i LED zadní světlomety s dynamickými blinkry, s nimiž poprvé přišla Škoda Scala.

Inovativní technologie osvětlení zajišťuje přepracovanému modelu ŠKODA SUPERB maximální bezpečnost

Škodovka modernizovaný Superb už pár měsíců pilně testuje i v běžném provozu. Auto jsme potkali koncem ledna v okolí Nové Paky, kde jezdily Superby i v doprovodu nového modelu Kamiq. Auto se nám podařilo docela detailně natočit, ovšem stále bylo oblepeno maskovací fólií.

Faceliftovaná Škoda Superb se prohání po českých silnicích. Přistihli jsme ji

Světová premiéra modernizovaného modelu Škoda Superb proběhne už tento týden ve čtvrtek v rámci IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 v Bratislavě. Kromě běžných verzí to bude i plug-in hybridní model, jenž doprovodí také představení plně elektrického Citigo.