Ženevský autosalon startuje už takřka za pár okamžiků a i domácí automobilka Škoda chystá to nejlepší, co světu ukáže. Už víte, že stánek škodovky bude vskutku nabitý. Kromě Octavií snad ve všech možných verzích nebude chybět ani nové SUV značky, model Kodiaq.

Ten sice sám o sobě žádnou velkou novinkou není, ale jeho verze Sportline a Scout už ano. Z oficiálních fotek přesně víme, jak budou obě verze vypadat zvenku a nově můžeme říct, že víme, jak bude verze Scout vypadat uvnitř.

Škoda vsadila na kombinaci dřevěného dekoru palubní desky a čalounění kůže s Alcantarou, které najdeme na sedadlech. Těm navíc nechybí vyšitý nápis Scout. Novinkou je také nahrazení 8palcového displeje infotainmentu za displej s úhlopříčkou 9,2 palce. Zmizely i poslední dva ovladače pro nastavení hlasitosti a rolování v menu podobně jako to má právě modernizovaná Octavia.

Na fotkách to nevypadá vůbec špatně. Nezbývá tak než doufat, že naživo takto vyladěný interiér nebude díky přítomnosti umělého dřeva působit moc lacině.