ŠKODA KODIAQ oslaví výstavní premiéru na autosalonu v Paříži

Autor: Tisková zpráva - 21. 9. 2016


S medvědí silou se značka ŠKODA ukáže na mezinárodním autosalonu v Paříži: Poprvé zde bude od 1. do 16. října 2016 veřejnosti představena nová ŠKODA KODIAQ. Díky délce téměř 4,7 m, až sedmimístnému interiéru a největšímu zavazadlovému prostoru ve třídě je ŠKODA KODIAQ prvním velkým SUV české automobilky.

skoda-kodiaq-3

Nejnovější model značky ŠKODA dorazí v únoru 2017 se všemi přednostmi značky: S osobitým designem a mimořádnou nabídkou prostoru, s praktickou inteligencí a inovativními technologiemi, které lze běžně nalézt pouze v automobilech vyšších tříd.

skoda-kodiaq-1

Vozem ŠKODA KODIAQ rozšiřuje mladoboleslavská automobilka svou nabídku na sedm modelů a více než 40 modelových verzí. Současně je nový model začátkem rozsáhlé SUV-ofenzívy. V následujících letech automobilka v rámci Strategie 2025 upevní svou pozici v dynamicky rostoucím segmentu SUV uvedením dalších nových modelů na trh. Značka tak zatraktivní svou modelovou paletu a osloví nové skupiny zákazníků. ŠKODA KODIAQ v tomto ohledu tvoří klíčový produkt. Tímto novým modelem rozšiřuje ŠKODA svůj záměr nabízet vozy s nejlepší ,package‘, mířící k horní hranici dané třídy.

skoda-kodiaq-2

První tiskový den bude zcela ve znamení modelu ŠKODA KODIAQ. Celkem bude předvedeno jedenáct modelových variant tohoto vozu. S kompletní modelovou řadou se lze seznámit na výstavním stánku společnosti ŠKODA AUTO od druhého tiskového dne. Návštěvníci navíc budou moci s napětím nahlédnout do tematických světů značky ŠKODA, kterými jsou cyklistika, lední hokej a konektivita. Kromě toho ukáže ŠKODA Design Lab ,PRECIOSA‘ rozmanité charakteristické prvky nového designu značky ŠKODA.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru