Německý seriál Kobra 11 z prostředí německé dálniční policie vám asi moc představovat nemusíme. Nesmrtelný hlavní hrdina Semir Gerkhan vyřeší každý problém a přitom mezitím stíhá nahánět zločince po dálnicích a ještě se špičkovat se svými parťáky. Kromě toho, že se po většinu času prohání v BMW a v Mercedesech, tak je také úspěšně demoluje. Jako zázrakem vždy kolem jede starý obytný vůz, kterým může proletět nebo u krajnice stojí složená odtahovka, díky které vyskočí do vzduchu…

Jenomže v reálném životě je takové zběsilé najetí na odtahovku fatální, jak se o tom přesvědčil řidič Jeepu Grand Cherokee, Greg Harris, z amerického Kansasu. Naštěstí se mu po neuvěřitelné nehodě nic vážného nestalo. Řidič druhého vozu, který ho natáčel, si ho všiml už 10 mil před osudným místem, kde se nehoda stala. Přejížděl z pruhu do pruhu a zjevně měl s ovládáním vozu docela problémy. Policii sice zavolal, ale ta nestihla přijet včas.

Pak už to bylo rychlé, nejspíš v důsledku posilnění alkoholem, si řidič najel na odstavený Ford F-150 s velkým platem a zkusil to, co v Kobře 11 vypadá jednoduše. Výsledkem je ale nejen totálně zničená odtahovka, ale také Jeep, který se vyválel v několika kotrmelcích.